Masumlar Apartmanı Gülben'i Merve Dizdar ile ilgili olay iddia

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben'i Merve Dizdar'ın eşinden boşanma nedeninin ihanet olduğu iddia edildi.

Masumlar Apartmanı Gülben'i Merve Dizdar ile ilgili olay iddia

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben'i Merve Dizdar'ın eşinden boşanma nedeninin, dizide iyi bir uyum yakaladığı rol arkadaşı Uğur Uzunel ile aşk yaşaması nedenine dayandığı iddialarına, Uzunel'den sert tepki geldi.

Masumlar Apartmanı dizisindeki uyumlarıyla dikkat çeken Uğur Uzunel ve Merve Dizdar, aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelmişti. Dizdar'ın 3 yıllık evliliğini sonlandırması ihanet iddialarını güçlendirirken Uzunel'den çıkan haberlere cevap geldi.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Yaşananların ardından Uğur Uzunel, önceki akşam bir ödül töreninde görüntülendi. Uzunel, rol arkadaşı Dizdar'ın evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilmesiyle ilgili iddialara isyan etti.

"MERVE SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM"
Uzunel, "Merve sevdiğim bir arkadaşım. Bu konu kapansa iyi olur, biraz garip oluyor. Yok öyle bir şey, biz iyi anlaşıyoruz. Böyle konuşmak da ayıp bence. Merve'nin durumu ne bilmiyorum. Bu konuları konuşmaya değmez, benimle alakalı değil. Hadsizlik etmek istemem." dedi.

2018 yılında nikah masasına oturan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar, geçtiğimiz haftalarda evliliğini sonlandırmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.