Ilıcalıya gönderme! 'Yaşlanmak istiyorum'

Medya patronu Acun Ilıcalı ile aşk yaşadıkları haberi gündeme bomba gibi düşen Itır Esen'den, sevgililer gününe özel flaş açıklama geldi.

Ilıcalıya gönderme! 'Yaşlanmak istiyorum'
banner150

Geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı ile tek celsede boşanan Acun Ilıcalı'nın adı, şimdilerde 2017 yılında Miss Turkey seçilen ardından tacı elinden alınan Itır Esen ile anılıyor. Birlikteliklerinin iş için olduğu ortaya çıkan ancak Acun Ilıcalı'nın her yere yanında götürdüğü Itır Esen'den bomba bir açıklama geldi.

Geçtiğimiz aylarda gündeme bomba gibi düşen iddialara göre Acun ve Itır Esen'in birlikte Dubai'de görüntülenmeleri kafaları karıştırmıştı. Son olarak TV 8'de yayınlanan Eser Yenenler Show'a katılan Acun Ilıcalı'yı seyirci koltuğunda izleyen Itır Esen, gözlerini bir dakika bile medya patronundan ayırmamıştı.

YAŞLANMAK İSTİYORUM

Acun Ilıcalı ile Survivor Türkiye-Yunanistan'ın YouTube programı için anlaşan Itır Esen, sevgililer günü için yaptığı bir konuşmada, "Bir ailem olsun... Biriyle yaşlanmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Genç güzelin bu açıklamasından sonra gözler Acun Ilıcalı'ya çevrildi. Söylentilere göre Acun Ilıcalı, Itır Esen'i nereye gitse yanında götürüyor. Hatta öyle ki Itır'ın annesi de fırsat buldukça bu ikiliye eşlik ediyor ve bundan büyük memnuniyet duyuyormuş.

Peki Itır Esen Kimdir? Tacı neden elinden alındı? 20 yaşındaki güzel, İstanbul Üniversitesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde öğrenimine devam eden Itır Esen 14 yaşında modellik yapmaya başladı.

Fenerbahçe Anadolu Lisesi'nde okudu. 1,80 metrelik boyu sayesinde genç yaşta moda haftalarında ve tanıtımlarda modellik yapma şansı buldu. Itır Esen'in halası, kendisiyle aynı ismi taşıyan Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından Itır Esen'dir.

TACI ELİNDEN ALINDI!

Miss Turkey 2017 yarışmasında şampiyonluk kazandıktan bir süre sonra 15 Temmuz hakkındaki sosyal medya paylaşımları sebebiyle tacı elinden alındı.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.