Haluk Levent tepki çeken paylaşımdan sonra özür diledi

Muğla'da kaybolduktan beş gün sonra bulunan Pınar Gültekin'i eski sevgilisinin öldürdüğü, cansız bedenini varile koyup ormanlık attığı belirlenmesi sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Haluk Levent, gelen tepkiler üzerine takipçilerinden özür dileyerek paylaşımını sildi.

Haluk Levent tepki çeken paylaşımdan sonra özür diledi

AHBAP’ın da kurucusu olan Levent, tepki çeken tweet’inde “Kızlar! Haluk abinizin tavsiyesi! İlişkinizin ilk günlerinde erkek arkadaşınız kıskançlık ile başka bir durum ile az da olsa size şiddet uygularsa hoş görmeyin. Hatta bazıları gibi bunu sosyal medyada gösterip ‘erkeğim benim’ demeyin. Şiddeti meşrulaştırmayın. Yoksa ölürsünüz :(” yazmıştı.

‘LÜTFEN BAĞIŞLAYIN’

Levent, gelen tepkiler üzerine bu tweet’ini sildi ve takipçilerinden özür diledi.

Duygusal davranıp bu twiti attım” diyen Levent, “Erkek egemen toplumda kadınlar bu kadar aşağılanırken her gün kadın tecavüz şiddet ve ölüm haberleri var iken ve erkeğin hafif darp etmesi kimi yerlerde övünç kaynağı gösterilirken bu twitte biraz abartmış olabilirim. Lütfen bağışlayın” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2020, 12:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
malik es
malik es - 12 ay Önce

ASLINDA DOĞRUYU SÖYLEMİŞ.SEVGİLİSİNDEN(oynaşından) ÖLDÜRÜLMEYİ BEKLEYENLERİN TEPKİSİ....

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.