Gönül Yazar ve Rüzgar Mağden ayrıldı! Nedeni ise...

Yazar kendisinden tam olarak 32 yaş küçük olan yönetmen sevgilisi Rüzgar Mağden'den ayrıldı.

Gönül Yazar ve Rüzgar Mağden ayrıldı! Nedeni ise...
banner150

Her fırsatta aşkını dile getiren, sevgisini ele güne karşı haykıran Rüzgar Mağden'in Instagram'dan bir kadına cinsel içerikli fotoğraflar yolladığı iddia edilmişti. Rüzgar Mağden ise canlı yayına bağlanıp bağırarak bu iddiaları yalanlamıştı.

'Utanıyorum' dedi ve ayrıldı
 
Kanal D'nin 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programının haberine göre; tüm bu iddiaların ardından Gönül Yazar ''O yazışmaları affedemedim, ben modernim ama muhafazakarım da. Yüzüne ve gözlerine bakamıyorum. Utanıyorum. Sihir bozuldu, araya soğukluk girdi. 'Bekardım, yapabilirim' dedi ama bir kadınla bel altı konuşmak nasıl bir şey ya? Şaştım kaldım'' dedi ve sevgilisinden ayrıldı. 
 
'Seni hiç unutmayacağım'


 
Gönül Yazar'ın açıklamasının ardından Rüzgar Mağden de bir açıklama yapıp ''Canım Gönül'üm seni hiç unutmayacağım'' dedi.

Rüzgar Mağden, geçen günlerde 10 yaşından beri Gönül Yazar'a aşık olduğunu ve çocukluğundan beri onunla evlenmenin hayalini kurduğunu açıklamıştı.

Kaynak: VATAN

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.