Doktor kardeşi sosyal medyadan duyurdu!

Profesör Doktor Yeşim Erbil, abisi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunu açıkladı

Doktor kardeşi sosyal medyadan duyurdu!
banner150

Mehmet Ali Erbil, 19 Ekim'de evinde düşerek yaralanmış, kaburgasının akciğerine battığı tespit edilen Erbil, acile ameliyata alınmıştı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği hastalığı yeniden nükseden ve durumu ağırlaşan Erbil, ikinci kez uyutuldu. Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Dr. Yeşim Erbil, abisinin sağlık durumunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı

Prof. Dr. Yeşim Erbil, 12 gündür yoğun bakımda olan abisi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Mehmet Ali Erbil, 19 Ekim'de evinde düşerek yaralanmış,ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Kaburgasının akciğerine battığı tespit edilen 61 yaşındaki şovmen, acilen ameliyata alınmıştı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği 'Kaçış Sendromu' rahatsızlığı nükseden ve durumu ağırlaşan Erbil, göğüs içinde kanama nedeniyle ikinci kez operasyon geçirmişti.

Erbil'in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisinin sağlık durumunu instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı:

"Yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Bu ağır ve ciddi bir tablo olduğu için 3-5 günde tamamen iyileşmeyi bekleyemeyiz. Yoğun bakımda bulunan her hasta için bu geçerlidir. 7.5 litre kanama olan bir insanda doğal olarak kalp, akciğer, böbrek fonksiyonları bozulabilir. Yapılan tedaviler ve önlemler hep bu yönde. Şu an organ fonksiyonlarında bizi telaşlandıracak bir bozulma yok. Hepsini atlatacak ben inanıyorum, dualarınız onu ayağa kaldıracak. Abim güçlüdür onu bekleyen evlatları, bizler ve sizler varsınız."

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.