Dizi setinde skandal! Hülya Avşar ünlü oyuncuyu hastanelk etti

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün başrollerini paylaştığı FOX TV Masumiyet dizisinin setinde Hülya Avşar rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu'nu hastanelik etti. Senaryo gereği meslektaşına tokat atan Hülya Avşar, ünlü oyuncu Ertuğrul Postoğlu'nun çene kemiğinin çıkmasına neden oldu. Ünlü oyuncu hastaneye kaldırılırken, dizinin seti durduruldu.

Dizi setinde skandal! Hülya Avşar ünlü oyuncuyu hastanelk etti

Milliyet'ten Umut Ünver'in aktardığı habere göre, İlayda Alişan, Deniz İşin, Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü'nün başrollerini paylaştığı FOX TV Masumiyet dizisinin setinde şoke eden bir olay yaşandı. Dizide Hale karakterine can veren ünlü oyuncu Hülya Avşar rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu'na senaryo gereği attığı tokat ünlü oyuncuyu hastanelik etti.

Avşar'ın tokadının ardından Ertuğrul Postoğlu'nun çene kemiği çıktı. Acı içinde kıvranan 54 yaşındaki oyuncu, hemen hastaneye kaldırıldı. Rol arkadaşından defalarca özür dileyen Hülya Avşar, ünlü oyuncuyu kuzeninin çalıştığı hastaneye götürdü.

Hastanede tedavisi yapılan Ertuğrul Postoğlu, birkaç gün sonra sete dönebilecek. Olaydan sonra 'Masumiyet' seti mecburen durmak zorunda kaldı.

"DENİZ'İN GÜNAHINI ALIYORLAR"

Hülya Avşar, aynı dizide rol aldığı Deniz Çakır’ın sette makyöz ile tartışma yaşadığı ve karavan krizi çıkardığı yönündeki haberler hakkında konuşmuştu:

"Yok canım Deniz dünyada tanıdığım en tatlı insanlardan bir tanesi. Bizim daha önce bir çalışmışlığımız var ve oradan biliyorum. Böyle bir hali tavrı olsaydı o zamandan bilirdim. Öyle bir şey yok. Deniz’in çok günahını alıyorlar. Çok iyi oyuncu."

"ŞİMDİ DAHA İYİYİZ"

Deniz Çakır’ın 17 sene önce 'Kadın İsterse' setindeki çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasına Avşar, "Vallahi bize şimdi daha iyiymişiz gibi geliyor. O neymiş öyle papağan gibiymişiz" yorumunu yapmıştı.

Kaynak: Milliyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.