Deniz Akkaya'dan flaş Demet ve Gülşen açıklaması!

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen 'Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul' üçüncü gününde yine defile ve etkinliklerle devam etti. 

Deniz Akkaya'dan flaş Demet ve Gülşen açıklaması!
banner150

Eski model Deniz Akkaya, defileyi izleyen isimler arasında yer aldı.

Deniz Akkaya, şarkıcı Demet Akalın'ın Milano'dan 8 bin liraya çizme almasıyla ilgili soru üzerine, "Demet benim iyi arkadaşım. Demet olsun, Gülşen olsun tabiri caizse köpek gibi çalışan kadınlar, alabilirse tabii ki alsınlar. Gecesine gündüzünü katarak, yeri geliyor çocuklarını görmeden çalışıyorlar. Vergisini veriyorsa parayı nasıl harcarlar kendileri bilir" ifadelerini kullandı. 

"GÜLBEN ERGEN'E YAPTI, NE OLDU?"

Ünlü model, kendisi hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle mahkemeden iki ay konuşma yasağı aldırdığı Seren Serengil hakkında, "İki aylık konuşma yasağı getirttim, konuşmasın diye. Çünkü ben bu kişi hakkında konuşmak istemiyorum. İki ay boyunca kafamızı dinleyeceğiz, Youtube'da da konuşamaz göreceksiniz, konuşma yasağı gelince hiçbir yerde konuşamaz iki ay boyunca. Gülben Ergen'e yaptı ne oldu? Sonucunu gördük hepimiz kanunlara uyacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.