Rasim Öztekin'in eşinden ağlatan açıklama

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden usta sanatçı Rasim Öztekin bugün son yolculuğuna uğurlanacak. Usta sanatçının eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin ve kızı Pelin Öztekin yaptığı duygu yüklü açıklamada "Her zaman kalbimizde ve dualarımızda olacaksın" ifadesini kullandı.

Rasim Öztekin'in eşinden ağlatan açıklama

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden sanatçı Rasim Öztekin bugün son yolculuğuna uğurlanacak. Öztekin, saat 15.00'da Zincirlikuyu Mezarlığı Camii'nde kılınacak namaza müteakip, Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilecek.

Usta sanatçının eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin ve kızı Pelin Öztekin yaptığı ortak açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Ailemizin Değerli Büyüğü, eşim, babam Usta Sanatçı Rasim Öztekin’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. O’nu son yolculuğuna binlerce seveninin  alkışları ve çiçekleri eşliğinde uğurlamak isterdik. Ancak içinde  bulunduğumuz pandemi koşulları ve Rasim Öztekin’in bu konuda gösterdiği özel hassasiyet nedeniyle sınırlı sayıda katılımın olacağı bir cenaze töreni düzenlenecektir. Göstereceğiniz anlayış nedeniyle sizlere şükranlarımızı sunuyoruz.
 Büyük Usta Rasim Öztekin, 10 Mart 2021 Çarşamba günü saat 15.00’de Zincirlikuyu Mezarlığı Camii’nde kılınacak cenaze namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilecektir. 
Cenaze töreni sınırlı sayıda katılımla gerçekleştirileceğinden tüm sevenlerinden evlerinden dualarıyla O’nu son yolculuğuna uğurlamalarını,  ailesi olarak rica ediyoruz. Acımız büyük. Ülkemizin başı sağ olsun. Her zaman kalbimizde ve dualarımızda olacaksın.

Eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin - Kızı Pelin Öztekin 

Not: Çelenk gönderilmemesini, arzu edenlerin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne Rasim Öztekin Tiyatro Fonu açıklamasıyla bağışta bulunmasını rica ederiz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.