Barış Suyu Festivali'nde nostalji dolu anlar!

Antalya Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen 23. Manavgat Barış Suyu Festivali eğlendirmeye devam ediyor. Festivalin 3. gününde Cumhuriyet Meydanı Sergi Alanında kurulan açık hava sineması ile kent halkına unutulmaz anlar yaşattı.

Barış Suyu Festivali'nde nostalji dolu anlar!
banner150

23. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’nin 3.gününde düzenlenen etkinliklerle, Manavgat halkını eğlendirmeye devam ediyor. Yukarı Pazarcı Mahallesi Irmak Kenarı’nda organize edilen ''Uçurtma Şenliği'' ile başlayan festival etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı Sergi Alanı’nda kurulan açık hava sineması ile devam etti. Çeşitli sanat atalyöleri, workshoplar ve karaoke ile devam eden festivalde ''Uçurtma Atölyesi ve Gösterisi'' ve Açık Hava Sineması’nda bir araya gelen kent halkı unutulmaz anlar yaşadı. 7 den 70'e herkesin eğlendiği şenliklerde, çocukların gökyüzüne saldığı uçurtmalar, mutlu anlara sahne oldu. Açık hava sinemasında, Yeşilçam Sineması’nın unutulmaz filmi olan ve başrollerini, Kemal Sunal, Tarık Akan, Münir Özkul, Adile Naşit, Halit Akçatepe, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Emel Sayın’ın rol aldığı ''Mavi Boncuk'' filmini birlikte izleyen vatandaşlar, nostalji dolu anlar yaşadı. Açık hava sineması ve uçurtma şenliğinin Manavgat halkına nostalji yaşattığını ifade eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’ne tüm vatandaşları davet etti.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.