Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, konuk olduğu programda Kılıçdaroğlu'nun Ankara'da uğradığı linç girişimini hatırlatarak öldürülmek istendiğini iddia etti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kılıçdaroğlu, Akşener ve Davutoğlu'nun hedefte olduğunu öne sürdü. Özdağ, "Bakın Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı, öldürülecekti. Kesinlikle öldürülecekti. Hedefte gidip bir kişinin yumruk atması falan yoktu. Ve ardından da Türkiye'de bir iç savaş provası yapılacaktı, kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ: Anayasal suç işliyorsun seni mahkeme de kurtarmaz! Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ: Anayasal suç işliyorsun seni mahkeme de kurtarmaz!

ÜÇ SİYASİYE SUİKAST UYARISI
Cumhuriyet’te yer alan habere göre, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ özellikle 3 siyasi liderin dikkatli olması gerektiğini ve geçmişte de bu tarz olayların yaşandığını söyledi.

“KILIÇDAROĞLU ORADA ÖLDÜRÜLECEKTİ KILIÇDAROĞLU ŞİMDİ DAHA ÇOK HEDEFTE”
"Türkiye'de başbakanlar ve bakanlar öldürüldü." diyen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Sayın Kılıçdaroğlu'na yapılan linç girişimi önemli bir saldırıdır. Kılıçdaroğlu orada öldürülecekti. Kılıçdaroğlu şimdi daha çok hedefte" dedi.