Konuşanlar 71 Bölüm İzle, Exxen Konuşanlar 71 Bölüm Full İzle, Hasan Can Kaya Konuşanlar Tek Parça İzle, Konuşanlar Bilet Fiyatları...

Konuşanlar 71'in merakla beklenen bölümünde Emrah, Ozan, Volkan, Sena ve Koray'ın eğlenceli anıları birbirini doğruluyor. Exxen seyircisinin gündeminin zirvesinde yer alan Konuşanlar'ın yeni bölümleri çok beğeniliyor. Acun Ilıcalı'nın Exxen kanalında yayınlanmaya devam eden Hasan Can Kaya Komuşanlar yeni bölümüyle ekrana geldi. Futbol yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol'un konuk olduğu Konuşanlar 71. bölümü yine milyon rekorunu kırdı. Konuşanlar 71. bölüm izleme ekranı başta olmak üzere tüm bölümlere haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

hasan-2

KONUŞANLAR 71. BÖLÜM İZLE

Hasan Can Kaya'nın sunumuyla ekrana gelen Konuşanlar'ın 71. bölümü yayınlandı. Exxen'de yayın hayatına devam eden stand-up gösterisinin bu haftaki konuğu futbol yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol oldu. Hasan Can Kaya'nın sınıfın en çok konuşan isimlerini bulmasıyla start alan güldürünün 71. bölümü yayına girdi. Şimdi sizde Konuşanlar 71 bölüm izle ekranına Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den ulaşabilirsiniz.

KONUŞANLAR 71. BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HASAN CAN KAYA KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 İstanbul Güngören doğumludur. Yaptığı şakalar nedeniyle sürekli fırça yiyen Hasan Can Kaya, liseye geçtiğinde yaptığı şakaların sonu gelmeyince mesleğini seçerek tiyatroya yöneldi.

Kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre senaristlik yaptı. Bu sektörde yaşadığı mobbing ve engellerden dolayı mesleğine bir süre ara vererek farklı bir işe yöneldi.

Hasan Can Kaya “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı. Kısa bir sürede izleyici sayısını artıran ve gelen izleyicileri kahkaha tufanına sürükleyen Hasan Can Kaya'nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Seyircilerden aldığı cesaretle yazarlığı bırakarak bu işe yöneldi.