Kahramanmaraş Barosu ve İnşaat Mühendisleri Odası işbirliğiyle Kahramanmaraş Barosu Konferans Salonunda Av.Dr.İnş.Müh. Levent Mazılıgüney’in sunumu ile Deprem nedeniyle Hukuki sorumluluklar, sorunlar ve öneriler konulu seminer düzenlendi.

Seminerde Av.Dr.İnş.Müh. Levent Mazılıgüney depremin nelere yol açtığını, ileride neler olabileceğini, hukuki süreçlerle ilgili bilgiler aktardı.

Kahramanmaraş İnşaat Mühendisleri Odası başkanı Ökkeş Buğra Dalkıran seminer sonrasında konuşmasında şu ifadeleri kullandı, "Depremin üzerinden 1 seneye yakın bir süre geçti. Henüz hukuk süreçleri devam ediyor. Bizde bu noktada hem hukuk noktasında hem de mühendislik noktasında çok değerli bir hocamız Sayın Levent Mazılıgüney'i Kahramanmaraş'ımıza davet ettik, Baro Başkanımızla birlikte bu programı yürüttük faydalı olacağına inanıyoruz" dedi

Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. Muhammed Burak Gül konuşmasında, "Kahramanmaraş İnşaat Mühendisleri Odası İl temsilcimizle birlikte depremden kaynaklı Deprem nedeniyle Hukuki sorumluluklar, sorunlar ve öneriler başlıklı bir seminer yapıyoruz. Alanında çalışmaları olan Av.Dr.İnş.Müh. Levent Mazılıgüney bugün baromuzda misafirimiz sağ olsun seminerimize katkılar sağladı sunumunu yapıyor. 6 Şubat 2023 tarihinde İlimiz merkezli deprem felaketinde tabi çok kayıplarımız var. Ben bu vesile ile bir kez daha deprem felaketinde kaybettiğimiz meslektaşlarımıza, vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum" ifadelerini kullandı.