Kahramanmaraş'ta herkes bu olayı konuşuyor! Gerçek bambaşka çıktı

İnternet ve sosyal medyada hızla yayılan Kahramanmaraş'ta garnizon komutanının korumasına silahlı saldırı yapıldığı iddiası yalanlandı.

Kahramanmaraş'ta herkes bu olayı konuşuyor! Gerçek bambaşka çıktı

Bugün yayılan haberlerde Kahramanmaraş'ta Garnizon Komutanının korumasına silahlı saldırı faili meçhul kişi yada kişilerce ateş açıldığı öne sürülmüştü.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, ''31.07.2020 tarihinde Binevler Mahallesinde saat 05.10 sularında cadde kenarında park halinde olan ve içerisinde 3 şahıs bulunan 01 plakalı bir araçtan, alkolün etkisiyle, havaya kuru sıkı tabanca ile ateş edilmiş, bu esnada ilimiz garnizon komutanlığında görevli Uzman Çavuş'un sivil aracıyla oradan geçtiği ve silah sesleri üzerine havaya 18 kez ateş ettiği, olayın şüphelilerinin polis ekiplerince yakalandığı, şahıslardan havaya ateş eden 21 yaşında E.K.'ye genel güvenliği tehlikeye düşürmekten şüpheli olarak adli işlemin yapılmaya devam ettiği anlaşılmıştır.

Olay bir saldırı olayı olmayıp basında yer alan haberler gerçek dışıdır." ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.