Kahramanmaraş için kritik uyarı! Meteoroloji saat verdi...

Meteoroloji hava durumu resmi verilerine göre Kahramanmaraş hava durumu, 15 Nisan Pazartesi günü hava durumu nasıl olacak? İşte Kahramanmaraş'ta bugün gökyüzü-sıcaklık verileri...

Kahramanmaraş için kritik uyarı! Meteoroloji saat verdi...

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Kahramanmaraş ve Bölge geneli, Parçalı ve çok bulutlu, Mersin (Anamur ve Çamlıyayla,Tarsus çevreleri), Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay kıyıları ile Gaziantep ve Kilis'in batısının yer yer sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin edilmektedir. Yağışların Adana'nın kuzeyi, Kahramanmaraş (Andırın), Osmaniye (Kadirli ve Sumbas) çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olabileceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Kahramanmaraş'ta akşam 19:00 ve gece 00:00' yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Sıcaklıkların 3 ila 6 derece azalacağı beklenmektedir.

RÜZGAR: Rüzgarın güney ve güneybatı yönlerden orta,akşam saatlerine kadar yer yer kuvvetli olarak esmesi beklenmektedir.

UYARILAR: Güncel meteorolojik uyarı bulunmamaktadır.


 

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.