Irak şehidi Fikret Dinçer'in acı haberi Kahramanmaraş'a düştü!

Irak’ın kuzeyinde şehit olan 2 askerden Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Fikret Dinçer'in (26) acı haberi ailesine verildi.

Irak'ın kuzeyinde, ikmal konvoyunun geçişi sırasında, el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 2 askerden Piyade Teğmen Fikret Dinçer'in acı haberi, Antalya Serik'teki ailesine verildi.

Orta Mahalle 1017 Sokak'ta oturan ve ilçede servis şoförlüğü yapan baba Ali Dinçer ile anne Zübeyde Dinçer'e çocuklarının şehit olduğu haberi verildi. Şehidin ailesinin oturduğu eve, Türk bayrağı asılırken, sokağa da taziye çadırı kuruldu. Evli ve 6 aylık kız babası olan şehit Fikret Dinçer'in, gelecek hafta kız kardeşinin düğünü için ilçeye gelmeye hazırlandığı öğrenildi.

Şehit Piyade Teğmen Fikret Dinçer'in, Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesine bağlı Dönüklü Mahallesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi.

CENAZESİ ANTALYA'DA
Şahadet haberinin ardından ailenin oturduğu eve Türk bayrağı asıldı. Şehit P. Teğmen Dinçer'in Antalya'da kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacağı öğrenildi.

Kaynak: DHA/Kanal Maraş

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.