İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu'ndan şehit Hakan Akdere'nin oğlu Eymen'e doğum günü sürprizi

Kahramanmaraş'ta, 22 Ekim 2016 tarihinde Bingöl'ün Genç ilçesinde Bölücü Terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Polis Memuru Hakan Akdere'nin oğlu Eymen'e doğum günü düzenlendi.

Kahramanmaraşlı Şehit Polis Memuru Hakan Akdere'nin Kayseri'de yaşayan Oğlu Eymen'e 8incı yaş gününde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit dul ve yetimleri derneği Kahramanmaraş şubesi tarafından program düzenlendi. Şehidimizin Kayseri'de yaşayan çocuğu Eymen'in Kahramanmaraş 'a geldiğini öğrenmeleri üzerine Kahramanmaraş'da aile ziyaretleri sırasında program gerçekleştirildi.

Şehidimizin Eşi Alev Akdere daha önceleri Kahramanmaraş'ta Şehitlerimizin evlatlarınına böyle programlar yapıldığını duyuyordum. Eymenimin en özel,en anlamlı ve güzel gününde yüzündeki tebessümü eksik etmediniz ve mutluluğuna mutluluk kattınız.Hiçbir zaman varlığınızı eksik etmediğiniz için başta İl Emniyet Müdürü olmak üzere yanımızda olan herkese,Şehitlerimizin emanetlerini unutmayıp sahip çıktıkları için Kahramanmaraş Şehit Aileleri ve Gaziler dernek başkanı Yunus Karaman'a sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.