Başkan biz senin okul anılarını değil, Hizmetlerini yazmak istiyoruz!

KMBBB Hayrettin Güngör’ün 3 gün önce ziyaret ettiği Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Başdervişli Mahallesinde, okul anısını paylaşması tepki topladı. Göreve geldiğinden bu yana milletin gözünü boyamaya yönelik işlerin içinde olan Güngör’ün iş yapmadan yapıyormuş izlenimi verme sanatı herkes tarafından ayakta alkışlandı.

Başkan biz senin okul anılarını değil, Hizmetlerini yazmak istiyoruz!
banner150

Toplumun büyük bir kesiminin tepkisini toplayan ve şehrin Recep Tayyip Erdoğan sevgisi nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hayrettin Güngör, gün geçmiyor ki, yeni bir gafa yeni bir olaya imza atmasın. Trabzonlu bir bayana; “Sizi Biz Müslüman yaptık” sözü ile Twitter’de dünya sıralamasına giren Güngör, ilkokulu okuduğu okulu paylaşarak tepkilerin hedefi oldu. Derme çatma projeler ile halkın gözünü boyamaya çalışan, 2014-2018 yılında kazanılan tüm büyük projelerin hepsinin üstüne sünger çeken Güngör, sanki büyük işler yapmışta, geçmişteki anılarını görmeye gidiyor yorumları yapılırken, Kahramanmaraş’ın 5 yılının heba olduğu artık sesli konuşulmaya başladı. 
 

O KİTAPLARDAKİ BİLGİLER NEREDE?
Belediye hakkında Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri iken 7 kitap yazan Güngör, yazdığı bilgilerin hiçbirini sahaya yansıtamadı.  Özellikle mali konularda belediye disipline etmek dışında gözle görülür bir icraatı olmayan Güngör’ün, sürekli geçmişle alakalı paylaşımlar yapması da, gözlerden kaçmadı.

 

BİZDE SAYIN BAŞKANIMIZIN KEYFİNİ BOZMAYALIM
Kanal Maraş ekibi olarak Sayın çok büyük Başkanımız Hayrettin Güngör’e Coşkun Sabah’ın, “Anılar” isimli şarkısını armağan ederek, yapılacak hizmetleri halk adına beklediğimizi beyan ederiz.

Başdervişli; çocukluğum, hatıralarım ve en saf duyguları yaşadığım köydür. Bertiz Sağlık Ebesi halamın görevi nedeniyle yanında kalarak 1. sınıfı okuduğum Başdervişli İlkokulunu ziyaret edip ilkokul arkadaşımlarımla anıları tazeledik, çocukların oyunlarına eşlik ettik.‬

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.