Kahramanmaraş'ta okullar tatil mi edildi?

Meteoroloji'den gelen Son dakika kar yağışı uyarısının ardından gözler Kahramanmaraş Valiliği'ne çevrildi. Kahramanmaraş'da okullar tatil olacak mı? 13 Şubat Perşembe Kahramanmaraş'da okullar tatil mi? Son Dakika Kahramanmaraş'da okullarla ilgili tatil kararı alındı mı?

Meteoroloji'den gelen Son dakika kar yağışı uyarısının ardından gözler Kahramanmaraş Valiliği'ne çevrildi. Kahramanmaraş'da okullar tatil olacak mı? 13 Şubat Perşembe Kahramanmaraş'da okullar tatil mi? Son Dakika Kahramanmaraş'da okullarla ilgili tatil kararı alındı mı?

Yoğun kar yağışının yaşandığı illerden biri olan Kahramanmaraş'da okulların tatil edilmesi beklentisi hakim. Peki Kahramanmaraş Valiliği'nden açıklama geldi mi? Cevabını haberimizde sizler için hazırladık...

Kahramanmaraş için peş peşe kar yağışı uyarıları gelmeye devam ediyor! Sıcaklıkların düştüğü Kahramanmaraş'da yoğun kar yağışı hakim. Hafta sonu kar yağışlı geçen Kahramanmaraş'da 13 Şubat 2020 Perşembe günü okullar tatil mi? Kahramanmaraş'da yaşayan veli ve öğrenciler bu sorunun yanıtını araştırıyor. 13 Şubat 2020 Perşembe günü Kahramanmaraş'da okullar tatil mi? Kahramanmaraş Valiliği'nden tatil açıklaması geldi mi?

KAHRAMANMARAŞ'TA OKULLAR TATİL Mİ EDİLDİ?

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde ve Onikişubat ilçesindeki tüm okullar yarın tatil edildi. Kahramanmaraş merkezde yarın okullar tatil.

Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçeleri, Elbistan, Afşin, Türkoğlu, Pazarcık, Göksun, Andırın, Çağlayancerit, Nurhak ve Ekinözünde etkili olan kar yağışı sonrası  tüm okullar yarın tatil edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Onikişubat, Dulkadiroğlu, Göksun, Nurhak ve Ekinözü İlçelerinde 13 Şubat 2020 Perşembe günü Eğitim ve öğretime bir gün ara verildiği bildirildi.

Kahramanmaraş Valiliğinden ve İl Milli Eğitim Müdürlüğün'dençıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacak...

Kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 

KAHRAMANMARAŞ’TA 6 İLÇEDE EĞİTİME ARA VERİLDİ

Kahramanmaraş’ta kar yağışı ve don nedeniyle 6 ilçede eğitime ara verildi.

Kahramanmaraş-Kayseri karayolu çekicilere trafiğe kapatıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada Nurhak, Göksun, Dulkadiroğlu, Onikişubat, Çağlayancerit ve Ekinözü ilçelerinin tamamında eğitim faaliyetlerine yarın için bir gün ara verildiği bildirildi.

Kuzey ilçelerde 2 gündür yağmakta olan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Kahramanmaraş’ın 6 ilçesinde yarın (13.02.2020) tüm okullarda eğitime 1 gün ara verildi. Kent merkezinde ise yılın ilk karı yağdı. Kahramanmaraş-Kayseri karayolu ağıt vasıta araçlar ile çekicilere kapatıldı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.