Onikişubat Belediyesi'nde gerçekleştirilen projenin protokol imza törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman ve Onikişubat Belediyesi Başkanı Hanefi Mahçiçek katıldı.

Öğrencilerimize kitap okumayı sevdirmek, okumanın kalıcı davranış haline gelmesine katkı sağlamak, kitap okuma oranlarını artırmak, nitelikli okuma yapmalarını sağlamak ve okuma faaliyetlerinin hayatlarının önemli bir uğraşısı olmasını sağlamak amacıyla planlanan proje ile ilgili konuşan Onikişubat Belediyesi Başkanı Hanefi Mahçiçek,

"Okumadığın Gün Karanlıktasın’ sloganıyla çıktığımız yolda, bu yıl 7.’sini düzenleyeceğimiz Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor Projemizin protokol imzalarını İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman ile birlikte imzaladık.

Bugüne kadar 600 bin kitabı il genelinde tüm öğrencilerimize ulaştırarak 3 milyon okuma oranıyla birçok projeye rol ve model olduk.
Eğitimin daima önceliğimiz olduğu bilinciyle öğrencilerimize hayırlı olsun diyor, yıl sonunda yapacağımız sınav ile çocuklarımızı sürpriz hediyeler beklediğinin müjdesini veriyoruz"
dedi.