TV8'de yayınlanan'Annenin Sırrıdır Çocuk' dizisinde başrol oynayan İrem Helvacıoğlu yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı gurme Yolaç Özcan ile ayrılık kararı almıştı. Geçtiğimiz aylarda Çeşme'de tatil yapan ikilinin fikir ayrılıkları nedeniyle ayrıldığı öğrenilmişti. Ünlü çiftten güzel haber geldi. Helvacıoğlu ve Özcan ilişkilerine ikinci şansı verdiler.

Oyuncu İrem Helvacıoğlu gurme Yolaç Özcan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Helvacıoğlu, Özcan ile birlikteliğini 2022’ye dakikalar kala Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafla duyurmuştu.

Aşk defteri kabarıktı! Umut Evirgen'in hareketi Alina Boz'u rahatsız edince... Aşk defteri kabarıktı! Umut Evirgen'in hareketi Alina Boz'u rahatsız edince...

İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan barıştı

Ünlü isim bu pozunun altına "Bazen bir an’ı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın. Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır. Her an’ı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim" notunu düşmüştü.

İYİ Kİ DOĞDUN KALBİM

"İYİ Kİ DOĞDUN KALBİM" 

Sosyal medyada mutluluk pozları yayınlayan ikiliden Helvacıoğlu, şubat ayında 32 yaşına basmıştı. Özcan da sevgilisinin doğum gününü şu mesajla kutlamıştı:

Sevgiliye mektup... Hayat tesadüflerle dolu sevgilim. Seninle aynı yerlere o kadar girip, çıksak da doğru zaman gelince tanışmamız gibi. Başlangıçlar Burgaz kadar heyecanlı sevgilim. Bir akşam yemeği hevesi ile giderken, adada mahsur kalmak gibi. Dileklerin o kadar masum ki sevgilim. Antep’te kardan mahsur kalıp, senin buna gülümseyip, sevindiğin o güzel suratın gibi. Gözlerine bakmak sevgilim, işte o sanki anda kaybolmak gibi. Seni seviyorum kalbim, iyi ki doğdun.

DENİZDE AŞKA GELDİLER

DENİZDE AŞKA GELDİLER! 

Her fırsatta ilişkisinin çok güzel gittiğini vurgulayan İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz ay yaz sezonunu sevgilisi Yolaç Özcan ile İzmir'in popüler tatil bölgesi Çeşme'de açmıştı. Ünlü çift, Dalyan'da bir beach'te deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkarırken görüntülenmişti.Denizin için birbirlerine sarılarak etrafa aldırış etmeden öpüşen ünlü çift, kare kare görüntülenmişti. Denizden çıkmadan önce mayosunu düzelten Helvacıoğlu, Özcan ile beraber duş aldıktan sonra el ele tutuşarak şezlonglarına geçmişti.

AŞK SEKİZ AY SÜRDÜ

Ünlü çiftin, ayrılığın ardından sosyal medya hesaplarından takipleşmeyi bırakması da dikkat çekmişti. İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan’ın, daha önce de anlaşmazlık yaşayıp, iki kez ayrılığın eşiğinden döndüğü öğrenilmişti.

İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan barıştı

ORTAK ARKADAŞLARI ARAYA GİRDİ 

Ayrılık sonrası hiçbir açıklama yapmayan ve konuyla ilgili soruları yanıtsız bırakan İrem Helvacıoğlu ile gurme Yolaç Özcan, ilişkilerine ikinci şans verme kararı aldı. Sekiz aylık ilişkilerini iki hafta önce bitirme kararı alan ikilinin, barıştığı öğrenildi.

Dünyaevine girmeleri beklenen İrem Helvacıoğlu ile gurme Yolaç Özcan sürpriz şekilde ayrılmıştı. Birbirlerinin bazı özelliklerinin ters olduğunu ifade eden sevgililer, önceki haftalarda 'fikir ayrılığı' nedeniyle konuşarak ilişkilerini noktalama kararı almıştı.

İrem Helvacıoğlu ve Yolaç Özcan barıştı

Ortak arkadaşlarının araya girmesiyle yaşadıkları fikir ayrılığını yeniden gözden geçiren çift, aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor.