Yunus Emre Ortaokulu, obezite ile savaşıyor!

Sivil toplum kuruluşlarının da katılımıyla gerçekleştirilen sağlıklı yaşam yürüyüşüne en çok katılım ise Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri tarafından sağlandı.

Yunus Emre Ortaokulu, obezite ile savaşıyor!
banner150

 

Kahramanmaraş Onikişubat Yunus Emre Ortaokulu, "obeziteye karşı sağlıklı yaşam yürüyüşü"ne katılarak, obezite ile savaşta yer aldı.

 

Kahramanmaraş Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından periyodik olarak düzenlenen obeziteye karşı sağlıklı yaşam yürüyüşü dün (27 Aralık 2014), Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde başlayarak Onikişubat Şairler Parkında son buldu.  Sivil toplum kuruluşlarının da katılımıyla gerçekleştirilen sağlıklı yaşam yürüyüşüne en çok katılım ise Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri tarafından sağlandı.

 

 

Beden Eğitimi öğretmeni Muhammed Kapuçam önderliğinde 30 öğrenci ile katılan Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri sağlıklı yaşam yürüyüşünü haftalık olarak düzenleyen İl Halk Sağlık Müdürlüğüne teşekkür ettiklerini ve yeni aktivitelerin de düzenlemesini istediklerini belirttiler. Okulda da bu yönde çalışmalarının olduğunu belirten Muhammed Kapuçam " Bir sonraki aktiviteye daha fazla öğrenci ile katılıp farkındalık yaratarak başta öğrencilerimiz olmak üzere halkımızı bu konuda bilinçlendirmek istiyoruz" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2014, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.