Polisten kaçmak için sokağa açılan gizli geçit yapmışlar!

Eskişehir'de Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'ne bağlı özel ekip, kentte 'tombala' adı altında kumar oynanan yere düzenlediği operasyonda, elbise askısı arkasına gizlenen ve sokağa giden bir gizli geçit tespit etti. Operasyonda gözaltına alınan 48 kişi hakkında işlem yapıldı.

Polisten kaçmak için sokağa açılan gizli geçit yapmışlar!
banner150

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda kumar  oynayanların, polis baskınından kaçmak için binanın duvarını delip özel olarak  hazırlanan ve sokağa çıkan gizli bir geçit yaptıkları tespit edildi.  Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi bünyesinde  oluşturulan özel ekip, İstiklal Mahallesi Çınarcık Sokak'ta faaliyet gösteren bir  dernek binasında kumar oynatıldığı ihbarı üzerine operasyon düzenledi.

 Operasyonda, kumar oynadıkları belirlenen 48 kişi ile 1 dernek  yöneticisi gözaltına alındı. Tombala makinesi ve kumar ekipmanlarına el  konuldu. Binada inceleme yapan ekip, sokak başında bekleyen ve "erkete" diye  tabir edilen telsizli gözcüler yardımıyla polis baskınını öğrenen şüphelilerin  kaçmak için, elbise askısının arkasındaki duvarı delip havalandırma boşluğuna  oradan da sokağa çıkan gizli geçit yaptığını belirledi. Kumar oynayan 48  kişi, 227'şer lira ceza verildikten sonra serbest bırakıldı. Dernek yöneticisi  hakkında yasal işlem başlatıldı.

 Kalorifer peteğiyle gizlenmiş bir gizli geçidi de 21 Eylül'deki  baskında ortaya çıkaran özel ekip, bir haftada kumar oynadıkları belirlenen 650  kişi ile 11 dernek yöneticisi hakkında işlem yaptı.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.