Oğlunun arkadaşıyım dedi su istedi! Böyle canilik olmaz

1 altın için büyük vicdansızlık! Döverek tanınmaz hale getirdi.

Oğlunun arkadaşıyım dedi su istedi! Böyle canilik olmaz

Denizli'de evine çocuklarının arkadaşını olduğunu belirterek 1 bardak su isteme bahanesiyle giren kişiler tarafından dövülen Ümmü Coşdan'ın (75), boynundaki 1 Reşat altını gasp edildi. Feci şekilde dövülen Ümmü Coşdan ise ağzını koli bandıyla kapatmaya çalışan gaspçıyı parmağını ısırarak yaraladı.
Denizli'de başında bere olan bir kişi, yalnız yaşayan Ümmü Coşdan’ın yanına giderek oğullarının arkadaşı olduğunu söyledikten sonra 1 bardak su istedi. Yaşlı kadın su getirmek için mutfağa gittiği sırada arkasından eve girip yüzüne biber gazı sıktı, ağzını kapatarak yere yatırdı. Bu sırada yaşlı kadının yüzüne defalarca yumruk atan saldırgan, boynundaki 1 Reşat altınını da kopartarak aldı.
KOLİ BANDIYLA ELLERİNİ BAĞLADI
Yaşlı kadından para da isteyen saldırgan yanında getirdiği koli bandıyla ellerini bağladı. Ardından ağzını aynı bantla bağlamaya çalışırken Ümmü Coşdan gaspçının bir parmağını ısırarak yaraladı. Canını kurtarmaya çalışan yaşlı kadın tarafından parmağı ısırılan gaspçı, Ümmü Coşdan’ı yeniden dövüp  evin arka penceresinden atlayarak kaçtı.
15 DİKİŞ ATILDI
Gaspçının evden kaçması ardından ayağa kalkıp mutfağa giden Ümmü Coşdan, bulduğu bıçakla ellerindeki koli bandını kesti, ağzındaki bandı da çıkardı. Ümmü Coşdan, komşularından yardım istedi. Çevredekilerin ihbarı üzerine ambulans ve jandarma ekipleri gönderildi. Denizli Devlet Hastanesi’ne götürülen Coşdan’ın darp sonucu yarılan dudak ve yanaklarına 15 dikiş atıldı, yapılan tedavinin ardından taburcu edildi.
Ümmü Coşdan’ın oğlu Himmet Coşdan, gaspçının bir an önce yakalanmasını isteyerek "Böyle bir cani olamaz, yaşlı bir kadını ne hale sokmuş. Madem altını alacaksın neden öldüresiye dövüyorsun? Arkadaşımız olduğunu söyleyerek gelmiş, benim böyle bir arkadaşım olamaz. Devletimize güveniyorum, bir an önce yakalanıp cezası verilecek" diye konuştu.
Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER