İBB'den Suriyelilere yardım!

Boğaziçi Yönetim A.Ş.'nin yürüttüğü yardım toplama kampanyası neticesinde Suriyeli sığınmacılar için toplanan yardımlar törenle yola çıktı

İBB'den Suriyelilere yardım!
banner150

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Sıtkı Güvenç “İstanbul’dan Kahramanmaraş’taki Suriyeli sığınmacılara uzanan yardım eli, Asr-ı Saadet’teki Muhacir-Ensar dayanışmasının günümüzdeki örneğini teşkil etmiştir" dedi.

 

Güvenç’in de içinde bulunduğu organizasyonla İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İştiraki Boğaziçi Yönetim A.Ş.'nin yürüttüğü yardım toplama kampanyası neticesinde Suriyeli sığınmacılar için toplanan yardımlar törenle yola çıktı Boğaziçi Yönetim A.Ş. tarafından Suriyeli sığınmacılar için 1 Ekim'de başlatılan ve 20 Kasım'da sona eren yardım kampanyası neticesinde toplanan 4 tır yardım malzemesi AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç’in de katıldığı programla Kahramanmaraş ve Gaziantep’e dualarla uğurlandı.

 

 

İstanbul’da Boğaziçi Yönetim A.Ş. bahçesinde düzenlenen programda konuşan Milletvekili Sıtkı Güvenç "Kendi bütçesine göre en çok yardım eden ülke bizim ülkemiz. Suriye ve diğer ülkelerde yaşanan dramlara Türkiye 4.5 milyar Dolar yardımda bulunurken Avrupa’nın tamamının yaptığı yardım 250 milyon dolar oldu. İstanbul’dan Kahramanmaraş’taki Suriyeli sığınmacılara uzanan yardım eli, Asr-ı Saadet’teki Muhacir Ensar dayanışmasının günümüzdeki örneğini teşkil etmiştir. Bu yardım organizasyonunda emeği olan herkese teşekkür ederim. Yardımda bulunanlardan ve emeği olanlardan Allah razı olsun" dedi.

 

Yapılan törenden sonra kampanya ile toplanan kışlık kıyafet, battaniye, ayakkabı, çocuk bezi, bebek arabası muhteviyatlı 4 tır yardım malzemesi dualarla Suriyeli sığınmacılara ulaştırılmak üzere yola çıktı.  

 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.