Hırsız, hırsız var deyip kaçtı!

Batman'da bir hırsız, camide uyuyan M.A.’nın (47) pantolonunun arka cebini jiletle kesip 2 bin 500 lirasını alarak kaçtı

Hırsız, hırsız var deyip kaçtı!
banner150

Batman'da bir hırsız, camide uyuyan M.A.’nın (47) pantolonunun arka cebini jiletle kesip 2 bin 500 lirasını alarak kaçtı

Olay, önceki gün saat 15.30 sıralarında Batman'da Kısmet Mahallesi’ndeki bir camide meydana geldi. İkindi namazı öncesi camiye gelen M.A., ezan saatine kadar dinlenmek için uykuya daldı. Bir süre sonra arkasından yaklaşan bir kişi, jiletle pantolonunun arka cebini kesip, 2 bin 500 lirasını alarak kaçtı.

HIRSIZ, 'HIRSIZ VAR' DEYİP KAÇTI

Pantolonundaki hareketliliği hissettiğini belirten M.A., "Yorgundum, bir süre camide kestireyim dedim. Bir ara cebimde kıpırdama hissettim, elimi cebime attığımda yırtıldığını fark ettim. Ayakta gördüğüm 35-40 yaşlarında hafif sakallı ve orta boylu biri, hızla kaçtı. Camidekileri 'Hırsız var' deyip uyandırdım. Hırsız da ellerindeki ayakkabılarıyla 'Hırsız var' deyip kaçtı. Benim başıma geldi, başkalarının canı yanmasın. Meğer aynı camide benzer hırsızlık olayları yaşanmış" dedi.M.A.’nın şikayeti üzerine polis ekipleri, hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.