Havva Öğüt'ten alkışlanacak hareket!

Türkiye'nin parlayan yıldızı ve ses sanatçısı Havva Öğüt, Gönül Elçisi Uluslararası İnsani Yardım Derneği aracılığıyla Afrika'da zor şartlar altında yaşamlarını sürdürenlere iftar çadırı kurdurdu.

Havva Öğüt'ten alkışlanacak hareket!
banner150

Uzun zamandır yaptığı hayırlar sonucunda Uluslararası İnsani Yardım Derneği kurumsal kimliğini almasının ardından ilk destek ünlü sanatçı Havva Öğüt'ten geldi.

Konu hakkında Gönül Elçisi Uluslararası İnsani Yardım Derneği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere verildi:

"Uzun süredir yapmış oldugumuz hayr hizmetlerini artık Gönül Elçisi Uluslararasi İnsani Yardim Dernegi'ni kurarak kurumsal kimligimizi almiş bulunuyoruz. Derneğimiz bugünden sonra da siz değerli hayırsever vatandaşlarımızdan aldığımız emanetleri huzur içerisinde ihtiyaç sahiplerine ulastırarak hayra vesile olma görevini üstlenmiştir. Artık dernegimiz her türlü aynı ve nakdi yardım kabul etmektedir. Allah'ım bu derneğimiz senin dinine hizmet etmeye vesile olacaksa bizim yolumuzu aç, senin dinine hizmet etmeyip şahsi çikarlar ön plana çıkacaksa bizi başladığımız yerde bitir."

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 14:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim Mohammed
Ibrahim Mohammed - 3 hafta Önce

Allah bize yardım etsin

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.