Hafızlara

"Her Ay Bir Konu Bir Konuk’’ Projesi kapsamında başlatılan programlar, Onikişubat Müftülüğü Yatılı Kuran Kurslarında uygulanmaya devam ediyor.

Hafızlara
banner150

 

Diyanet İşleri Başkanlığının başlattığı,’’Her Ay Bir Konu Bir Konuk’’ Projesi kapsamında başlatılan programlar,  Onikişubat Müftülüğü Yatılı Kuran Kurslarında uygulanmaya devam ediyor.

 

 

İlçe Müftülüğüne bağlı, 8 adet Yatılı Kuran Kursunda yaklaşık 450 adet hafızlık eğitimi yapan öğrencilerimizi değişik alanlarda bilgilendirmek amacıyla geçtiğimiz ocak ayında,’’Etkili Çalışma Ve Zamanın Doğru Kullanımı’’ konusu işlenirken, Şubat ayında; ‘’ Kişisel Bakım, Sağlıklı Hayat’’  Konusu İşlendi.

 

Onikişubat Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Akın Utangan’ın organize ettiği programa öğrencilerin ilgisi hayli fazla idi. Programa Abdulhamit Han Kuran Kursu, Şıhmatlı H.Ömer Dokumacı K.Kursu, Şazibey, Kuran Kursu, Acemli Kuran Kursları Öğrenci ve Öğreticileri katıldı. 11 Şubat Çarşamba günü ise, Şerife Yaşar Gölcü K.Kursu, Sandalzade K.Kursu, Osman Sadi Kazancı Kur’an Kurslarının katıldığı program oldukça faydalı geçti.

 

Program öncesi kısa bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Abdullah Demir Öğrencilere program’ın önemini anlattı.  Müftü Demir, Sağlıklı bir hayatın ibadetlerimizi yerine getirirken ne kadar önemli olduğunun üzerine vurgu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.