Devre arası kampına dahil edilecek!

Tecrübeli futbolcunun kiralık kontratını feshederek ligin ikinci yarısında yola sarı-kırmızılılar ile devam edeceği bildirildi.

Devre arası kampına dahil edilecek!

 

Granada Kulübü’ne yakın kaynaklar, sezon başından bu yana hiçbir lig maçında forma giyemeyen, sadece Kral Kupası’ndaki Cordoba maçında 45 dakika oynayan Kamerunlu futbolcu ile yolların ayrıldığını duyurdu.

 

Oyuncu ile kulüp arasında gerçekleştirilen görüşmeden ayrılık kararı çıktığı, tecrübeli savunmacının kiralık kontratını feshederek ligin ikinci yarısında yola sarı-kırmızılılar ile devam edeceği bildirildi.

 

Defans bölgesinde sakatlıklar nedeniyle opsiyonu az olan teknik direktör Caparros’un Granadalı idarecilere savunmaya takviye yapılması isteğini ilettiği ve bu bölge için arayışların şimdiden başladığı belirtildi.

 

 

Chedjou’nun gidişi denk geldi

Dany Nounkeu’nun geri dönüşü karşısında nasıl bir tutum alacağı merakla beklenen Galatasaray cephesinde ise Aurelien Chedjou konusunda yaşanan can sıkıcı gelişmenin ardından Dany’nin dönüşüne onay verilebilir. Kamerun Milli Takımı’nın Afrika Uluslar Kupası kadrosuna son anda sakatlanan bir oyuncunun yerine dahil edilen Chedjou’nun 6 Ocak’tan itibaren milli takım kampına katılacak olması ve 8 Şubat’a kadar turnuvada yer alma ihtimali nedeniyle, vatandaşı Dany devre arası kampına dahil edilerek savunmadaki eksikliği gidermek adına kadroya dahil edilme ihtimali doğdu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 16:23
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.