16 gündür kayıptı! Ölü bulundu

Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde meydana gelen olayda 16 gündür kayıp olan şahıs, uçuruma yuvarlanan traktörünün yanında ölü bulundu.

16 gündür kayıptı! Ölü bulundu
banner150

Edinilen bilgiye göre, Azdavay ilçesine bağlı Çamlıbük köyünde ikamet eden 45 yaşındaki Halil Akbaş, 16 Ağustos Cuma günü traktörüyle ilçe merkezine gitmek için evden ayrıldı. Bir daha kendisinden haber alınamayan Akbaş’ı aramak için jandarma, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) tarafından çalışma başlatıldı. Dört gün boyunca Azdavay, Pınarbaşı ve Ağlı ilçelerinin çevresinde yapılan aramalara rağmen sonuç alamayan ekipler, arama kurtarma çalışmalarını sonlandırdı. Yaklaşık 16 gün sonra Azdavay ilçesine bağlı Alacık köy yolundan geçen vatandaşlar, uçurumda devrilmiş bir traktör görerek durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma tarafından bölgede yapılan incelemede, devrilen traktörün yakınlarında bulunan cesedin 16 gündür haber alınamayan Halil Akbaş’a ait olduğu tespit edildi. Ceset, Azdavay Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 
Olayla ilgili inceleme devam ediyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.