Hakan Atilla Türkiye'ye geldi! Berat Albayrak böyle sarıldı

ABD'de tutukluluk hali biten Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, 32 ay sonra THY uçağıyla İstanbul'a geldi. Hakan Atilla'yı karşılamaya Berat Albayrak ile birlikte ailesi karşıladı.

ABD'deki İran yaptırımları davasında suçlu bulunan ve tutulduğu cezaevinden tahliye edilen Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, bugün İstanbul'a geldi. 32 ay sonra evine dönen Hakan Albayrak, 'Ailemi, memleketimi çok özledim' demişti. 

Büyükelçi uğurladı Berat Albayrak karşıladı

Hakan Atilla'yı ABD'den Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ve New York Başkonsolosu Alper Aktaş uğurladı. Hakan Atilla'yı taşıyan uçak bu sabah 11.30 civarında İstanbul Havalimanı'na inerken onu karşılayanlar üst düzey isimler oldu. 

Hakan Atilla'yı havalimanında Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak karşıladı. Halkbank Genel Müdürü de onu karşılayanlar arasındaydı. 

Hakan Atilla ailesiyle de havalimanı pistinde kucaklaştı. Hakan Atilla'yı bakanlıktan da çok kişi karşıladı. Çalışma arkadaşları da Hakan Atilla'yı çiçeklerle karşıladı. 
 

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.