Ehliyetsiz yakalanan öğretmenin çığlıkları polisleri delirtti!

İstanbul'da çekilen bu görüntüler sosyal medyayı salladı. Trafik cezalarının ve denetimlerinin arttırılması sonrası, hatalı sürücülere ceza yağıyor. İstanbul'da trafik cezası kesilen bir öğretmenin çığlıkları sosyal medyayı salladı. İşte trafik cezası kesilen kadının sosyal medyayı sallayan çığlıkları.

İstabul'da ehliyetsiz araç kullanırken yakalanan kadın, ceza kesilince çığlık atarak kendinden geçti. Ceza kesilmesini engellemek çığlık atan kadına bir vatandaş, "Lan bağırma hanımefendi" diye tepki gösterdi.

CEZALAR YAĞDI

İçişleri Bakanlığı, trafik kazalarının azaltılması, kazalarda yaralanma ve ölümlerin önüne geçilmesi amacıyla yurt genelinde trafik denetimlerini artırdı. Yapılan denetimlerde, kırmızı ışıkta geçen, emniyet kemeri takmayan, trafik kurallarına aykırı davranışlarda bulunan sürücülere ceza yağdı.

EHLİYETSİZ ÖĞRETMENİN ÇIĞLIKLARI

Son olarak polis denetiminde ehliyetsiz olduğu tespit edilen bir öğretmene ceza kesildi. Ceza kesilmesini engellemek için çığlık atan kadına bir vatandaş, "Lan bağırma hanımefendi" diye tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.