banner232

Diyarbakır'da kıyafeti yüzünden saldırıya maruz kaldı

Bağcılar İlçesi'nde ekmek almak için markete giden ve sokak ortasında darbedilen 21 yaşındaki Kübra E.'nin bileği yerinden çıktı.

Diyarbakır'da kıyafeti yüzünden saldırıya maruz kaldı

Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde yaşayan olay pes dedirtti. 21 yaşındaki Kübra E., akşam saatlerinde marketten eve dönerken kimliği bilinmeyen ve tanımadığı bir kişi tarafından saldırıya uğradığını iddia etti.

KIYAFETİ YÜZÜNDEN DARBEDİLDİ
Giydiği kıyafeti nedeni ile şiddet gördüğünü söyleyen Kübra E.'nin bileği yerinden çıkarken, dişi de kırıldı. Kübra E. neye uğradığını şaşırırken, saldırgan elini kolunu sallayarak bölgeden uzaklaştı.

"BANA YUMRUK ATTI, KORKUDAN BULAMADIM"
Başından geçen olayı anlatan Kübra E., bu tür insanların sokakta dolaşmaması gerektiğini ve bunların potansiyel katil olduklarını söyledi.

Kübra E., "Ekmek almaya indim, dönüşte eve giderken sarıklı, sakallı, siyah gömlek ve şalvar giymiş bir adam ben telefonla ilgilenirken bana yumruk attı. Kulağım çınlıyorken kafamı kaldırdım adama baktım, ne olduğunu anlamaya çalışırken hayal mi gerçek mi çözemiyordum. Saçıma yapışınca kendime geldim, kendimi korumaya çalıştım, birileri kurtarır diye bekliyorum, kimse kurtarmadı. En son dayanamadım bağırdım alsanıza şu adamı diye öyle çektiler adamı. Adam hala gitmedi köşede bekliyordu, polisi arayın dedim kimse aramadı, ben kendim aramaya çalıştım elim titriyordu bulamıyordum nasıl arayacağımı. Bir şekilde polisi arayabildim adam kaçtı, ara sokağa girdi peşinden gittim elimde telefon ile onun görüntüsünü çekmeye çalışıyordum, bir anda sokakta kayboldu.

Çevredekiler sonra gelip yardım ettiler su verdiler. Ambulans geldi beni hastaneye götürdü, hastanede darp raporu aldım sonra karakola giderek şikayette bulundum. Bu insanlar nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar, biz sokakta rahat rahat yürüyemeyecek miyiz, daha önce başıma böyle bir şey geleceğini hiç düşünmemiştim ve aklımın ucundan geçmezdi. Nasıl bir insan bana vurup elini kolunu sallaya sallaya gezebiliyor. O gün eşofman giymiştim, ekmek almaya inmiştim ceket de giymiştim, iki dakikada başıma neler geldi. Korkuyorum bugün eve nasıl gideceğim onu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

(Kaynak: İHA)

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.