Berat Albayrak ile ilgili bir bomba iddia daha

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ile 'iade-i itibar' sürecinin başladığı belirtilen Berat Albayrak'ın siyasete dönüşü ile ilgili öncelikle bir 'PR çalışması' yapılacağı iddia edildi.

Berat Albayrak ile ilgili bir bomba iddia daha

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden ayrıldığını 'Allah sonumuzu hayır etsin' diyerek sosyal medyada duyurduktan sonra siyaset sahnesinden çekilen Berat Albayrak'ın Mart ayından itibaren televizyonlardaki programlara katılacağı iddia edildi.

Birgün gazetesinden Yaşar Aydın’ın kulis haberine göre, ilk etapta Albayrak için bir çeşit 'PR çalışması' yürütülecek. Mart ayıyla birlikte söyleşilerde ve televizyon programlarında görülecek Albayrak'ın siyasete dönüş süreci de bu şekilde başlayacak. Haberde Albayrak'ın bu süreçte CHP'nin 'damat aranıyor' şeklindeki açıklamalarına avukatının verdiği yanıtta belirtildiği gibi “aile reisi” olarak halkın önüne çıkacağı sonrasında da ülke içinde ve kabinede yaşanacak gelişmelere bağlı olarak adım atacağı ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.