Asansör boşluğuna sevgilisi tarafından itilen üniversite öğrencisi şikayetçi olmadı

Konya'da, araştırma görevlisi sevgilisinin itmesiyle asansör boşluğuna düşerek ağır yaralanan üniversite öğrencisi genç kız, tutuklanan şahıstan şikayetçi olmadı

Asansör boşluğuna sevgilisi tarafından itilen üniversite öğrencisi şikayetçi olmadı
banner150

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi 22 yaşındaki Tuğçe Ülkü Gürbüz, 25 Eylül Çarşamba akşamı tartıştığı aynı üniversitenin Sağlım Bilimleri Fakültesi'nde araştırma görevlisi olan 31 yaşındaki erkek arkadaşı Mustafa Kafes'in itmesi sonucu asansör boşluğuna düştü.

İKİ KEZ AMELİYAT GEÇİRDİ
Beyninde kanama ve omurgaları ile belinde kırıklar oluşan Gürbüz, 2 kez ameliyat edildi.

MAHKEMECE TUTUKLANDI
Gözaltına alınan Mustafa Kafes ise polise verdiği ifadesinde, alkollü olduğunu, neden tartıştıklarını hatırlamadığını söyledi. Kafes, tutuklanarak, cezaevine konuldu.

SEVGİLİSİ AFFETTİ
Hastanede tedavisi devam eden Tuğçe Ülkü Gürbüz de sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine polise ifade verdi. Gürbüz, hastane odasında alınan ifadesinde Mustafa Kafes ile sevgili olduklarını anlatarak, ''Olay gecesi Mustafa ile alkol aldık. Evden çıktıktan sonra neden tartıştık hatırlamıyorum. Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.