Dizi severleri meraklandıran bir gelişme yaşandı ve Gönül Dağı'nın Dilek'inden müjdeli bir haber geldi. Son olarak TRT 1'in reyting rekotmeni dizisi Gönül Dağı'nda Taner'in eşine hayat veren Dilek karakterinin yeni dizisi belli oldu. İzleyenlerin hafızalarına isim Gülsim Ali İlhan yeni projesi ile çok konuşulacak.

TRT 1'de Cumartesi akşamları ekranlar agelen Gönül Dağı dizisinden ayrılan Gülsim Ali İlhan hemen başka bir proje için el sıkıştı bile. Dizide kadrolarındaki değişiklikleri yakından takip eden izleyicler detayları merak ediyor.

Gülsim Ali İlhan'ın olmadığı Gönül Dağı dizisi yeni sezona hüzünlü başlıyor. Berk Atan tarafından diriltilen Taner, boynunu büktü ve izleyenler hüsrana uğradı. Gülsim Ali İlhan, Dilek olarak yıllarca seyircinin hafızasında olacak ama oyuncu şimdiden bambaşka bir projeye imza attı.

Gönül Dağı'ndaki seyirciler Dilek'in yasını tutarken, Gülsim Ali İlhan'ın yeni dizisiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde iki sezon zor şartlar ve çetin kış şartlarında görev yapan oyuncunun İstanbul'a dönmek istediği konuşularak oyundan ayrıldığı konuşuldu. Gülsim Ali İlhan şu sıralar kariyerinde büyük bir atılım olan Gönül Dağı'nın ardından yeni bir diziye hazırlanıyor.

Yaz sezonunda ailesinin yaşadığı Bulgaristan’a giden oyuncu, “Ben bu yaz ailemin yanındaydım. Bulgaristan’a gittim, kendileri hala orada yaşıyor. Güzel geçti, doya doya aileme kavuştum” diyen Gülsim Ali İlhan, Gönül Dağı dizisi sürerken hasret çektiği ailesi ile vakit geçirdi bol bol.

Gönül Dağı’na vedası ile ilgili soru üzerine “Ben devam etmiyorum, zaten ikinci sezonun sonunda yollarımızı ayırmıştık. Onlar devam ediyor, eminim ki yine çok güzel bir sezon geçirecekler” sözleriyle durumu aktardı.

Oyuncu, yeni projesi ile ilgili ayrıntıları verirken heyecanını da paylaştı. Gülsim Ali İlhan, Türk – Pakistan yapımı olması beklenen Selahaddin Eyyubi dizisiyle ilgili ilk kez konuştu.

NETFLİX Fatih Terim 1-4. Bölüm tek parça full izle! Fatih Terim belgeseli 1. sezon izle NETFLİX Fatih Terim 1-4. Bölüm tek parça full izle! Fatih Terim belgeseli 1. sezon izle

Kudüs’te 88 yıl süren Haçlı varlığına son veren komutan olarak bilinen Selahaddin Eyyubi’nin hayat hikayesinin aktarılacağı dizide Gülsim Ali İlhan ve İlhan Şen başrolde olacak.

Proje ile ilgili konuşan İlhan, “Çok güzel bir proje, çok özel bir proje. Türkiye’de daha önce yapılmamış bir iş. Senaryosu geldi bize de. Görüştük, fakat şu anda yüzde yüz anlaştık demek istemiyorum. Ama beni çok heyecanlandırdı. İlhan (Şen) ile de tanıştık. Çok güzel bir enerjisi var, çok samimi” açıklamasını yaptı.

İlhan Şen’in de kendisi gibi Bulgaristan’da doğup büyüdüğünü anlatan Gülsim Ali İlhan, 30 bölüm olması beklenen projenin kendisini çok heyecanlandırdığını da sözlerine ekledi.