TRT 1 ekranlarının popüler dizisi Gönül Dağı, yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Berk Atan, Hazal Çağlar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı, Anadolu'nun masalsı atmosferini ve dokusunu yansıtan unutulmaz bir hikayeyi ekrana taşıyor.

gonuldagihamdi

Dördüncü sezonuyla geri dönüş yapan dizi, 6 yıllık bir zaman atlamasıyla izleyicileri şaşırtmıştı. Yeni bölümde, seyircileri daha da şaşırtacak büyük bir sürpriz gelişme yaşanacak. 107. Bölümde, dizide daha önce yer alan bir oyuncu eski karakterinin değişimiyle geri dönecek. Bu karakter değişimi izleyiciler için büyük bir sürpriz olacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin 107. bölümünde eski kadroda yer alan bir oyuncu karakter değişimiyle tekrar diziye dahil olacak. Geçmiş bölümlerde ayrılan ve izleyiciler tarafından özlenen bu oyuncu, beklenmedik bir şekilde diziye geri dönecek. Eski karakterine göre büyük değişiklikler yaşayacak olan oyuncunun dönüşü, seyircileri büyük bir şaşkınlık içinde bırakacak.

Gönül Dağı dizisinin 107. bölümünde eski kadrodan Burak Haktanır, dizide geçmişte canlandırdığı karakterin değişimiyle tekrar ekibe katılacak. Daha önce Hamdi karakterine hayat veren oyuncu, senaryo gereği hapishaneye girmiş ve ekipten ayrılmıştı.

hamdiiiii

Ancak şimdi Hamdi karakteriyle sevilen diziye geri dönüş yapacak olan oyuncunun değişen karakteri, izleyicileri büyük bir heyecanla bekletiyor. Hapisten çıkan ve kasabaya geri dönen karakterin yaşadığı değişim, seyircileri büyüleyecek ve yeni bölümlerin merakla beklenmesine neden olacak.

>>>Haberin Kaynağına Git >>>