Berfin Kıymaz, Gönül Dağı dizisinde Aylin karakteri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu, yetenek Evi Sanat Akademisi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Peki, Berfin Kıymaz kimdir, Taner’le Sevgili mi Olacak? Detaylar haberimizde...

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde dizide Aylin isimli oyuncu yer almaktadır. Gönül Dağı dizisindeki Aylin kimdir? Hangi dizide oynadı, kimler için geldi ve amacı neydi? Herkes Taner'e aşık olup olmayacağını merak ediyor. Dilek karakteri çıktıktan sonra Aylin karakteri Taner'in yanında yeni oyuncu olarak diziye katılacak. Gönül Dağı dizisinde Aylin karakterini Berfin Kıymaz canlandırmaktadır.

O Kız dizisi hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var? O Kız dizisi hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Gönül Dağı Dizisi Aylin kimdir?

Gönül Dağı dizisinin 67. bölümü 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana gelecek ve dizide ilk olarak Aylin karakterine yer verecek. Geçen hafta Taner, Dilek karakterinin diziden ölmesiyle izleyicilerin kalbini kırmıştı. Bunca keder ve gözyaşının ardından Dilek rolü yerine Aylin Gönül Dağı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Gönül Dağı dizisinde Aylin karakterine hayat veren oyuncuların gerçek ve soyadlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Gonul-Dagi-Aylin-kimdir

Önemli not: Berfin Kıymaz, Gönül Dağı dizisinde Aylin rolüne katıldı.

Gönül Dağı Aylin- Berfin Kıymaz Kimdir?

Berfin Kıymaz, Gönül Dağı dizisine Aylin olarak katılıyor. Berfin Kıymaz'ın ilk televizyon dizisi Gönül Dağı oldu. Berfin Kıymaz 1999 yılında doğdu. Yetenek Evi Sanat Enstitüsü Sahne Sanatları Bölümü'nden mezun oldu. Berfin Kıymaz, Yağmur Gökkaya'nın ajansına kayıtlı Aylin olarak Gönül Dağı dizisine katıldı. Berfin Kıymaz Instagram @berfinkiymaz Sosyal medyada 2 bin takipçisi var. Dizinin yeni bölümünün yayınlanmasıyla bu sayının artması bekleniliyor.

Gönül Dağı Aylin Taner’le Sevgili Olacak Mı?

Gönül Dağı dizisinde Aylin diziye yeni bir mühendis olarak katılıyor. Gönül Dağı'nın altındaki sıcak suyu çıkarabileceğine ve tura katılacağına ikna olsaydı, kasabanın yerinden oynamasına gerek kalmazdı. Bu yüzden Taner, Aylin'i sıcak suyun mevcut olduğuna ve turizm için kullanılabileceğine ikna etmesi gerekiyor. Taner, Aylin'i Dilek için ikna etmeli yoksa kasaba taşınmak zorunda kalacak. Taner ve Aylin'le birlikte vakit geçirmeye başlarken Taner'ın Direk için kalbi tazelenir. Bu yüzden Taner'in gözleri artık kimseyi göremiyor.

gonul-dagi-dizisi-aylin-kimdir-tanerin-partneri-mi-olacak

İlerleyen bölümlerde Aylin, Taner'den etkilenecektir. Akıllı ve iyi kalpliliğine aşık olmasına rağmen Taner onu ilk başta göremez. Ancak ilerleyen zamanlarda Taner ve Aylin birlikte çalıştıkları için birbirlerinden etkilenecektir. Aylin ve Taner'in ilerde evlenip evlenmeyeceğini göreceğiz. Ancak bu durum seyirciler tarafından pek hoş karşılanmadı. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz.

Gönül Dağı'ndaki seyirciler onun yerini Aylin Dilek'in alacağını düşünürken bu artık olmayacak. Ancak ileride Taner ile yakınlaşıp yakınlaşmayacağını göreceğiz. Sizce Aylin ve Taner ilerleyen bölümlerde yakınlaşmalı mı? Yorumlarınızı aşağıya yazın.