Gönül Dağı 24. Bölüm HD Tek Parça İzle - Son Bölüm (TRT 1)

Gönül Dağı 24. Bölüm izle! "Biz bir aşık tanıdık önce, çocukluğu Dilek'i anlatmakla geçti" Bozkırda bir Anadolu masalı Gönül Dağı dizisinin 24. Bölümü TRT 1'de izleyicisiyle buluştu.

Hemen mene tüm sahnesiyle izleyenleri kendine bağlayan Gönül Dağı 24.bölümünde Ramazan-ı Şerif'e özel görüntüler kullanıldı. Ramazan ayının ehemmiyetinin etki gücü yüksek kelimeler eşliğinde anlatıldığı Gönül Dağı yeni bölümü hem izleyenleri hem de sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Manevi duyguları iliklerinize kadar hissedeceğiniz Gönül Dağı dizisi heyecan verici gelişmelerle Ramazan ayında da dizi tutkunları duygu dolu anlar yaşattı.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU
Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor.

Heyecan dolu sahneleriyle dikkat çeken Gönül Dağı'nın yeni bölümünü tek parça halinde izlemek isteyenler TRT 1 izle ekranına ulaşmak istiyor.

Gönül Dağı'nın 24. Bölümünün tam haline yayınlandıktan hemen sonra TRT 1'in resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.