Gelecek Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Muharrem Çevik, 31 Mart yerel seçimlerine doğru hızla ilerlerken, seçim çalışmalarını sürdürmek için Dağdalı Mahallesi'ni ziyaret etti. Ziyareti sırasında mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılanan Çevik, seçim çalışmaları kapsamında mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

ıcıde

Muharrem Çevik'in Dağdalı Mahallesi'ndeki ziyareti, mahalle halkının büyük ilgisiyle karşılandı. Sazlar eşliğinde yapılan karşılama, mahalle sakinlerinin desteğini gösterirken, Çevik'in adaylığına duyulan güvenin bir ifadesi olarak nitelendirildi.

Ziyaret sırasında Dağdalı Mahallesi sakinleri türküler söyledi.

Ziyaret sırasında mahalle halkıyla samimi bir ortamda buluşan Muharrem Çevik, seçim öncesi mahalle sakinlerinin beklenti ve taleplerini dinledi. Onikişubat Belediye Başkanlığı için aday olan Çevik, halkın sorunlarını anlamak ve çözüm önerileri sunmak amacıyla gerçekleştirdiği bu ziyarette, mahalle sakinlerine projelerini ve vaatlerini de aktardı.

Dağdalı Mahallesi'nde gerçekleştirilen bu etkinlik, Gelecek Partisi'nin yerel seçimlerdeki iddiasını güçlendirirken, Muharrem Çevik'in de mahallelerin nabzını tutarak doğrudan halkla buluştuğunu gösterdi. Seçim sürecinde halkın nabzını tutmaya ve onların beklenti ve taleplerini dikkate alarak çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemeye devam eden Çevik, halkın desteğini kazanma yolunda önemli adımlar atmış oldu.