Mahkum 17. son bölüm izleme linki haberimizde! Ekranların yeni fenomen dizisi Mahkum 17. son bölüm ile Fox Tv ekranlarında yayınlandı. Dizi severler merak ediyor: Mahkum yeni bölüm nasıl izlenilir? İşte ayrıntılar...

Fox TV'de ekrana gelen Mahkum dizisi perşembe akşamı izleyicileri heyecanlandırıyor. Koleksiyon, sezonun en iddialı koleksiyonlarından biri. Özellikle temaları ve performanslarıyla gündemden sapmıyor. Kanalın ödüllerinden biri olan Mahkum dizisindeki hikaye ise çığırından çıkmıyor.

14 Nisan 2022 Perşembe akşamında yayınlanan Mahkum 17. bölüm full izle, Mahkum son bölüm izle linkleri merak ediliyor.

mahkum-17-bolum-izleme-yontemleri

Mahkum son bölümünde; “Senin adın artık yeraltı savcısı olsun!”

Gözden kaçırmayın

30. BÖLÜM İZLE - Evlilik Hakkında Her Şey FOX TV HD kesintisiz tek parça reklamsız youtube 30. BÖLÜM İZLE - Evlilik Hakkında Her Şey FOX TV HD kesintisiz tek parça reklamsız youtube

Fırat ve Barış, canları pahasına mücadele edip çocuklarının hayatını kurtarırlar. Verdiği savaş sonunda kızına kavuşan Fırat için yenin bir sayfa açılır. Barış Yesari davasını bitirmenin zamanı gelmiştir.

Cemre ve arkadaşlarının yardımıyla harekete geçer. Kendince uyguladığı yöntemlerle Barış’ın işlediği cinayetler hakkında delil toplamaya başlar. Hiç beklemediği bir anda cinayet bıçağının da ortaya çıkmasıyla, Fırat zafere adım adım yaklaşmaktadır.

Fırat’a karşı Sinyor ile iş birliği yapan Barış, Fırat’ın cinayet davalarıyla ilgili somut adımlar atması sonucu köşeye sıkışır. Büge’nin de Zeynep cinayetini öğrenmesiyle iyiden iyiye sarsılır. Bir yanda özgürlüğü diğer yanda sevdiği kadın… Dört duvar arasına girmemeye kararlı olan Barış, tehlikeli sulara geri döner.

Yeraltında savaşmaya devam eden Fırat ve Barış, mutlak sona doğru yol almaya başlarlar…