Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu EXXEN ekranlarının fenomen yapımlarından biri olan Konuşanlar programı, izleyenleri kahkaya boğmaya devam ediyor. Bu hafta iddialı bir bölüm ile seyircisinin karşısına çıkan Talk Show herkesi şaşırttı. Peki, Konuşanlar 43. bölümde neler yaşandı? Konuşanlar 43. bölümde neler olacak? İşte, Konuşanlar programı hakkındaki tüm detaylar…

Exxen Konuşanlar 43. Bölüm Tek Parça İzle, Konuşanlar 43. Bölüm Full İzle, Hasan Can Kaya Konuşanlar İzle

Bu sohbet bildiklerinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor, ardından birbirinden ilginç sorular geliyor ve eğlence katlanarak tavan yapıyor. Her bölümde kahkaha tufanı artıyor. Bu haftaki bölüme Mert, Büşra, Taner, Neslihan ve Bilge'nin yaşadıkları damga vuruyor. 

KONUŞANLAR 43. BÖLÜM FULL İZLE
Komedyen Hasan Can Kaya'nın muhteşem sunumuyla ekrana gelen Konuşanlar 43. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın. Şimdi siz de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen'e üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den Konuşanlar'ı izlemeye başlayabilirsiniz.

KONUŞANLAR 43. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ