İş arayanlara müjde! 2 Bin 845 temizlik görevlisi alımı yapılacak

İŞKUR tarafından Türkiye geneli en güncel iş ilanları yayınlandı. İŞKUR Türkiye genelinde binlerce temizlik görevlisi özel sektöre ve kamu kurumlarına personel alımı yapılacağını ilan etti.

İş arayanlara müjde! 2 Bin 845 temizlik görevlisi alımı yapılacak
banner150

İŞKUR tarafından yayınlanan ve başvurusu devam eden iş ilanları kapsamında, Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 2845 kişilik temizlik görevlisi alımı yapılıyor. 50 bin civarında açık ilan ile personel alımı yapan İŞKUR, başvuruları temizlik görevlisi pozisyonuna online olarak da kabul ediyor. Özel sektör ve kamu kurumu bünyesine yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve sağlık problemlerinin bulunmaması gerekmektedir. İşte detaylar...

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
- En az ilkokul mezunu olmak,
- Sağlık problemi bulunmamak,
- Takım çalışmasına yatkın,
- Kişisel temizliğine önem veren,

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ KAYIT İŞLEMLERİ

Temizlik personeli alımı için başvuru yapacak adayların, üye olarak veya şahsen kurum ünitelerine kayıt olmaları gerekmektedir. İnternet üzerinden ya da kurum personeli aracılığıyla kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme girildiğine dikkat edilmelidir.

İŞKUR'A KAYIT ŞARTLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ökkeş geyik
Ökkeş geyik - 8 ay Önce

Mrb iş istiyom

Ökkeş geyik
Ökkeş geyik - 8 ay Önce

Mrb iş istiyom

Halil bal
Halil bal - 8 ay Önce

Özel sektürmü

SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.