Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar İstanbul'da sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı.

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar İstanbul'da sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı. Maslak 1453 Yeni Gazino’da resmen izdiham yaşanırken Yaşar sevenlerine yeni klip müjdesi verdi. Yaşar, "Çok rahat freş yazlık daha sakin bir şey çekeceğim.

Zaten albümün son klibi olacak. Hem çok sevdiğim bir şarkı hem de tadında bırakmak istiyorum." dedi. Yaşar, konser programı hakkında da bilgiler verdi, 'Ekim sonuna kadar doluyuz!' ifadelerini kullandı.

ebru-6

Rezerzasyonların günler öncesinden kapandığı mekanda yoğun istek üzerine ek masalar konulurken girişte uzun kuyruklar oluştu. Siyah taşlı kıyafeti ve güzelliği ile büyüleyen Yaşar, yine unutulmaz bir müzik akşamına imza attı…

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, “ Gösterilen ilgiden çok mutluyum. Gelen bütün misafirlerimiz her zaman bizim başımızın tacı. Onları çok seviyor, çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar ” ifadelerini kullandı.

ebru1-3

'Ekim sonuna kadar doluyuz!'

Yoğun bir konser maratonuna girdiğini açıklayan Yaşar, “Ekim ayına kadar tüm hafta sonlarımız dolu. Biraz daha yazlık Bodrum - Çeşme o taraflarda olacağız İstanbul’da da henüz sezon kapanmadı ” dedi.

ebru2-1

Selahattin Paşalı'nın en mutlu günü! Baba oldu Selahattin Paşalı'nın en mutlu günü! Baba oldu

Yeni klip çekiliyor

Geçtiğimiz günlerde dinlenme rekorları kıran son albümü ‘Gel de Sevme’den “İğne İplik” şarkısına klip çekeceğini açıklayan Yaşar, “Çekebilirsem, zaman bulabilirsem çekeceğim dedim. Ama şu an zamanım yok. Önümüzdeki hafta çekecektik, herhalde bir sonraki haftaya atacağım. Böyle çok rahat freş yazlık daha sakin birşey çekeceğim. Zaten albümün son klibi olacak. Hem çok sevdiğim bir şarkı hem de tadında bırakmak istiyorum. Rahat, sakin birşey olsun istiyorum” ifadelerini kullandı.

ebru3

'Sarışın olsam güzel olurmuş'

Dünyaca ünlü popstar Lady Gaga’nın paylaştığı bir fotografı kendisine çok benzetilen Yaşar, gelen yorumlarla ilgili olarak, “Sarışın olsam güzel olurmuş. İleride hayalim çok sarışın olabilirim yani… Ama çok böyle yaşım ilerlediği zaman. Tam böyle full bir sarışın olabilirim. Baktım a evet sarışın olabilirmişim falan diye hisettim. Bir espri yapmışlar tabi, benzetmişler. Yani o kadar” dedi.