Okay: "Dulkadiroğlu’nu dönüştürmeye devam edeceğiz"

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Necati Okay yerel seçimleri değerlendirdi.

Okay: "Dulkadiroğlu’nu dönüştürmeye devam edeceğiz"
banner150

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Necati Okay, "Bize ilgi gösteren hemşehrilerimize teşekkür ediyor ve ilçemizi dönüştürmeye devam edeceğiz" dedi. 
Kesin olmayan sonuçlara göre Dulkadiroğlu İlçesi belediye başkanlığını kazanan Okay, vatandaşlar tarafından 5 yıllığına göreve getirildiğini ve bu sorumluluğun üstesinden geleceklerini söyledi. Türkiye’nin yarın çok farklı bir sabaha uyanacağını söyleyen Okay, "Hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz, bize ağır bir sorumluluk yüklediler önümüzdeki 5 yıl için. İnşallah gecemizi gündüzümüze katarak bu sorumluluğun üstesinden geleceğiz. Dulkadiroğlu ilçemizi dönüştürmeye devam edeceğiz. Bu seçim sürecinde herkese teşekkür ediyoruz. Bu seçim sürecinde ilçemizi karış karış gezdik hemşehrilerimize yaptıklarımız ve yapacaklarımızı anlattık. Bize yoğun ilgi gösterdi hemşehrilerimiz. İnşallah bunun da üstesinden geleceğiz. İnşallah yarın sabah çok farklı bir Türkiye sabahı ile uyanacağız. Önümüzdeki 5 yıllık sürede ilçemizi dönüştürmeye ve değiştirmeye devam edeceğiz" dedi.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.