Dulkadiroğlu'nda yeni dönemin ilk meclis toplantısı!

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin yeni meclis üyeleri dönemin ilk toplantısı ile göreve başladı. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Okay Başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Dulkadiroğlu'nda yeni dönemin ilk meclis toplantısı!
banner150

Büyükşehir Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okumasıyla başladı. Eski tutanak özetinin görüşülerek kabul edildiği toplantıda encümen üyeleri ve komisyon üyeleri de seçildi.

"OMUZ OMUZA MÜCADELE VERECEĞİZ"

Yeni dönemin ilk toplantısı öncesinde bir konuşma yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, yeni hizmet sürecinin hayırlara vesile olmasını diledi. Başkan Okay, Dulkadiroğlu’nun gelişmesi ve kalkınması adına tüm meclis üyeleriyle omuz omuza mücadele edeceklerini hatırlattı. Başkan Okay, meclis üyelerine başarılar dileyerek gündem maddelerini oyladı. Başkan Okay’ın ardından meclis üyeleri de bir tanışma konuşması yaptı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.