Dulkadiroğlu Belediyesi’nden bir sosyal tesis daha!

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin özellikle kırsal mahallelerde başlattığı Sosyal Tesis atağı tüm hızıyla devam ediyor.

Dulkadiroğlu Belediyesi’nden bir sosyal tesis daha!
banner150

Beşenli, Budaklı ve Küçük Nacar mahallelerinde temeli atılan Sosyal Tesislerin inşaat çalışmalarının tamamlandığı bildirildi. Dulkadiroğlu Belediyesi’nin bölgenin sosyal tesis ihtiyaçlarına yönelik başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanı Necati Okay’ın “Şehir merkezindeki mahallemize ne hizmet yapıyorsak kırsal mahallemize de o hizmeti kazandıracağız” sözüyle başlayan çalışmalar kapsamında kırsal mahallelere çeşitli sosyal tesisler inşa edildi. Bu kapsamda toplamda 20 adet sosyal tesisi tamamlayarak hizmete açan Dulkadiroğlu Belediyesi, Beşenli, Budaklı ve Küçük Nacar mahallelerinde yapımını tamamladığı sosyal tesisleri açmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay,: ''Bölgemizin kalkınması, gelişmesi ve refah seviyesinin yükselmesi adına çalışmalarımız devam ediyor. Daha önce köy statüsünde olan mahallelerimizin şehir merkezindeki imkanlara sahip olması adına da gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalarımız içerisinde çok amaçlı sosyal tesisler de yer almaktadır. Bu sosyal tesislerimiz, düğün salonu, taziye evi, kütüphane, imece alanı, kurs ve çeşitli aktiviteler için kullanılmaktadır. Ayrıca yine kırsal mahallelerimizin ihtiyacı olan sağlık tesisi, okulların fiziki durumu ve spor tesisleri ile ilgili de önemli çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalarımız artarak devam edecek. Vatandaşımızın daha geniş imkanlara sahip olmaları adına gece gündüz çalışacağız.'' şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ede46
Ede46 - 11 ay Önce

Dulkadiroğlu belediyesi zahmet etsinde birazda merkez mahallelere baksın.Asfalt yamalarını kaldırım taşlarını çeksin.Kaldırım yapsın demiyorum haa. Sadece bordür çeksin.Yağmur yağınca çamur olmasa yeter.

Yaşar Andız
Yaşar Andız - 11 ay Önce

Budaklıda sosyal tesistemeli atılmadıki bitirilsin

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.