Başkan Okay, 'Dulkadiroğlumuza hizmet etmeye devam edeceğiz!'

Kahramanmaraş'ta 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığına bir kez daha seçilen Necati Okay mazbatasını almasının ardından Dulkadiroğlu Belediyesi önünde çiçeklerle karşılaştı duygu dolu anlar yaşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, hizmet yarışını yeni süreçte de sürdüreceklerini vurguladı.

Başarılı bir seçim sürecinin ardından büyük bir oy farkıyla Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilen Belediye Başkanı Necati Okay, Adalet Sarayı’nda gerçekleştirilen törenle mazbatasını aldı. İlçesini yeni bir süreçle değiştirmeye ve dönüştürmeye devam edeceklerini dile getiren Başkan Okay, Cumhur İttifakı vurgusu yaparak bu süreçte kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Mazbata töreninin ardından Belediye Hizmet Binası’na geçen Başkan Okay, personelinin karşılama sürpriziyle büyük sevinç yaşadı. Burada kısa bir konuşma yapan Başkan Okay, kendisini duygulandıran belediye personeline teşekkür etti. Başkan Okay, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Öncelikle bugün mazbatamızı aldık. İkinci dönem için tekrar görevimizin başındayız . Hemşehrilerimize bu seçim sürecinde bize, partimize ve sayın Cumhurbaşkanımıza göstermiş oldukları bu üstün teveccühten dolayı teşekkür ederiz. Bize ağır bir sorumluluk yüklediler ve biz de bu sorumluluğun üstesinden geleceğiz. Önümüzdeki 5 yılda yine gece gündüz demeden çalışacağız  ve inşallah Dulkadiroğlu ilçemizi değiştirmeye, dönüştürmeye, Dulkadiroğlumuza hizmet etmeye, Dulkadiroğlu ilçemizin bir turizm merkezi olması yönünde dev adımlarla inşallah yolumuza devam edeceğiz. Bu seçim sürecindeki gayretlerinden dolayı da tüm teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyoruz, hem AK parti teşkilatlarımıza hem MHP teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızda da Allah razı olsun.  Bugün de tekrar yeni dönemin ilk günündeyiz. 5 yıllık tecrübemizle önümüzdeki dönemde Dulkadiroğlumuza hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.