Bursa Bülbülü Disney ekranlarındaki yerini aldı. Filmin fragmanı gösterime girmesiyle milyonlarca kez izlendi. Öte yandan son bölümü izleyemeyen sinemaseverler yoğunlukla "Bursa Bülbülü full izle" şeklindeki araştırmalarına devam ediyor. Disney ile Bursa Bülbülü full izle linki ve özet detaylar.

Ata Demirer'in yeni filmi Bursa Bülbülü Disney+ Türkiye'de bugün yayınlandı. Yapımını BKM'nin üstlendiği, Hakan Algül'ün yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu ve oyunculuğunu Ata Demirer'in yaptığı filmin linki araştırılıyor. İşte Bursa Bülbülü izleme linki...

Gaziantep FK - Fenerbahçe canlı izle Bein Sports 1 şifresiz GFK FB canlı maç izle Gaziantep FK - Fenerbahçe canlı izle Bein Sports 1 şifresiz GFK FB canlı maç izle

BURSA BÜLBÜLÜ FİLM KONUSU NEDİR?

En büyük hayali bir kaset çıkarmak olan Cengiz, Bursa'da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapar. Onun hayatı, Taşkın ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır.

Cengiz, Taşkın'ın döneminin ünlü bestekarı olan Şerafettin'in bestesi ile kasetinin için bir çıkış yapacağını düşünür. Bu amaçla da ağabeyinden borç alır. Ancak Cengiz bu süreçte kendisini, Taşkın ve Taşkın'ın kardeşi Arzu ile birlikte birbirinden talihsiz bir dizi olayın içinde bulur.

BURSA BÜLBÜLÜ FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ