Kahramanmaraş Beyoğlu’nda 'Orçan Aileleri Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kahramanmaraş AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Türkoğlu Belediye Başkan adayı Feyzeddin Okumuş, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı, AK Parti ilçe başkanı, Gençlik Kolları İl Başkanı ve il başkan yardımcıları da katıldı.

Görgel, açılışta vatandaşlarla bir araya gelerek yoğun ilgiyle karşılandı. Açılış sonrasında düzenlenen yemek organizasyonunda açıklamalarda bulunan Başkan Görgel, "Bugün Türkoğlu'ndayız, çok değerli ilçe Belediye Başkan adayımız Feyzeddin Okumuş başkanımızla birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı, AK Parti ilçe başkanı, Gençlik Kolları İl Başkanı, il başkan yardımcıları ve diğer katılımcılarımızla birlikte Orçanlar Derneği'nin açılışına katıldık.

Aynı gün içerisinde At Çiftliği'nde düzenlenen yemek organizasyonunda da bir araya geldik. Vatandaşlarımızın bize moral ve motivasyon verdiği bu organizasyonlar bizleri memnun etti. Dernek açılışımızda Beyoğlu'nda yapacaklarımızı konuştuk ve Türkoğlu programımız da verimli geçti.

Türkoğlu'da hemşehrilerimizin bize gösterdiği teveccüh, desteğimiz ve güvenleri bizleri mutlu etti ve motivasyonumuzu artırdı" şeklinde konuştu.