Kahramanmaraş'ta Best Of 2024 Türkiye Altın Taç Lansmanı EXPO 2023 Kelebek ve Uğur Böceği Bahçesi Konferans Salonu'nda düzenlendi.

Programın ev sahipliğini Onikişubat Belediyesi ve Kahramanmaraş kuaförler ve berberler odası yaptı. Programın organizasyonu folyox sistem tarafından gerçekleştirildi.

29 Nisan'da Antalya'da yapılacak olan yarışmanın lansmanı EXPO 2023 Kelebek ve Uğur Böceği Bahçesi Konferans Salonu'nda yapıldı.

Kahramanmaraş Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Ahmet Özkömeç'in açılış konuşmasıyla başlandı ve Best Of 2024 Türkiye yarışması Jüri Başkanı Ahmet Ceyhan'in sunumlarıyla devam etti.

Program kapsamında açıklamalarda bulunana AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, "29 Nisan'da Antalya'da yapılacak olan yarışmanın lansmanı EXPO 2023 alanında düzenledik. Program için yurt dışından ve içinden bir çok misafirimiz geldi onlarda şehrimizi tanıyacaklar, kültürümüzü öğrenecekler, ve EXPO alanımızı gezme fırsatına sahip olacaklar. Tüm gelen misafirlerimizle hasbihal ettik ve mesleklerini daha çok gelişmesine katkı sağlamaya gayret gösterdik" dedi.

Program kapsamında konuşan Başkan Mahçiçek, ev sahipliğinin önemine vurgu yaparak, Onikişubat Belediyesi olarak bu tür etkinliklerin ve yarışmaların devam edeceğini belirtti. Ayrıca, hem vatandaşların hem de esnafın belediye olarak yanlarında olduklarını ifade etti.

EXPO 2023 Ev sahipliğinde düzenlenen lansmanda açıklamalarda bulunana Onikişuba Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "Onikişubat Belediyesi olarak her daim Milletimizin ve esnafımızın yanında olarak onlara destek olmuşuzdur. Bu gün EXPO 2023'de önemli etkinliğinin lansmanını gerçekleştirdik" dedi.